Evren Nakliyat

Evren nakliyat firmamız çok hızlı ve sürekli halde çalışır. Profesyonel kadromuz ile birlikte istenilen tüm nakliyat ve monte işlemlerini yapmak için daima hazırız. Bu monte işlemleri uzman kadromuz ile uzman ustalarınız tarafından üstün dikkatle yapılır. Bu sayede hiçbir müşterimizden kötü dönüş almadan çok hızlı çalışılır.
Müşterilerimiz verdiği tüm bilgiler ve dikkat edilmesi gereken bilgiler verildikten sonra çalışma başlar. Bazı kırılabilecek eşyalar için üstün paketleme işlemimiz sayesinde hiçbir sorun yaşanmaz. Ayrıca iletişim numaralarımız 7/24 ulaşılır halde olur. Bu sayede kişi hızlı şekilde nakliyat ve monte işlemleri yapılmaktadır. Firmamız Ankara İçi ve şehirler içi hizmet vererek sürekli olarak çalışır.

Evren Nakliyat

Evren Nakliyat Ne Tür İşler Yapar?

Nakliyat ve monte gibi ev taşıma işlerinde son derece dikkatli şekilde çalışır. Bu işleri yapmak için hem üstün derece paketleme hem de asansörlü nakliyat sayesinde en üst katlara bile en kısa sürede nakliyata yapmaktadır. Bu nakliyat işlemi sonrası tamir ve nakliyat işlemi var ise uzman ekibimiz ile en hızlı şekilde yapılmaktadır.
Bu işler genel olarak müşterinin isteğine bağlı olarak değişip hareket edilir. Bu işlemler sonrası kişi hızlı şekilde evini taşıma imkanı sunar. Ayrıca firmamız Ankara’da ikamet eder ve tüm Türkiye geneli nakliyat ve monte işlemleri yapmaktadır. Bu sayede çok büyük bir müşteri kitlesinin sahibiyiz.

Evren Nakliyat Nasıl Çalışır?

Firmamız hem çok hızlı hem de dikkatli şekilde çalışmaktadır. Uzun yıllardır Ankara gibi büyük bir şehirde ve Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamız hızlı ve dikkatli çalışması ile büyük bir müşteri kitlesine sahip olmaktadır. Ayrıca hizmet verdiğimiz yerlerdeki kişiler tekrar bir hizmete ihtiyaç duyar.
Bu durumda hemen iletişim numarası ile 7/24 iletim sağlayabilir. İletişim numaralarımız kişiye göre değişerek hem hızlı hem de dikkatli şekilde çalışır. Eğer kırılacak eşyalarınız var ise dikkatli şekilde paketleme yaparak tüm eşyalarınızın emniyetini sağlıyoruz. Bu işler hem monte hem de nakliyat işleri ile kişinin istediği yapılarak daha fazla dikkat istemektedir. Firmamız genel olarak Ankara Yenimahalle civarı hizmet vermektedir.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Ücretleri Nakliye FiyatlarıAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatları
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı900 – 1200 TL Arası500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1300 – 1500 TL Arası500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1600 – 1800 TL Arası500 TL
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı2000 – 3000 TL Arası500 TL