Ofis Taşımacılığı

 

Yenimahalle Ofis Taşıma

Ofis Taşımacılığı

Şu an Ofis taşımacılığı hizmet vermekte olduğunuz iş yerinizin büyüklük açısından yetersiz gelmesi ya da merkezi bir konumda bulunmaması, farklı bir adrese taşınmanızı gerektirebilir. Bunların yanında taşınmaya ihtiyaç duymanıza neden olabilecek daha pek çok farklı sebep de bulunuyor. Sunmakta olduğumuz ofis taşımacılığı hizmeti ile yeni adresinize güvenli bir şekilde geçiş yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Ofis içerisinde maddi değeri yüksek olan bilgisayar ve sarf malzemeleri gibi tüm eşyalarınızı güven altına alıyoruz. Aynı zamanda mobilya ve buna benzer küçük parçaların da korunaklı bir şekilde taşınmasına özen gösteriyoruz. Bu çerçevede güven ve hız faktörlerini bir araya getirerek yeni iş yerinize geçiş yapmanızı sağlıyoruz.

Ofis Taşımacılığı Paketleme Desteği

Ofis malzemelerinin korunaklı bir hale getirerek taşımaya özen gösteriyoruz. Bunun adına oluşturduğumuz nakliyat ambalajlama desteği neticesinde stres yaşamanızı dahi önlüyoruz. Kırılabilir ve hassas parçaların dahi korunaklı hale gelmesini sağlayan hizmetimiz ile gönül rahatlığıyla taşınmanızı kolaylaştırıyoruz. Çarpma ve sürtme gibi etkilere karşı korunan eşyalarınız, uygun aracımız ile aktarılıyor.

Yenilikçi araç filomuz, eşya yapısına uygun araç neticesinde taşınmanıza yardımcı oluyor. Aracımız içerisinde güvenli bir şekilde konumlandırdığımız eşyalarınızı sarsıntı gibi etkilere karşı korumayı ihmal etmiyoruz. Bunun sonucunda kapsamlı bir şekilde güvenlik önlemleri alıyoruz. Uyguladığımız prosedürler neticesinde tüm sürecin güven altına alınmasını mümkün kılıyoruz. Bu sayede yeni ofisinize geçerken maddi yönden zarara uğramanızı büyük ölçüde önlüyoruz.

Uzman Ekip ile Taşının

Yenimahalle Ofis Taşıma

Yenimahalle Ofis Taşıma

Yenimahalle Nakliyat olarak sunmakta olduğumuz ofis taşımacılığı sürecinde uzman ekibimiz devreye giriyor. Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi konu ile ilgili profesyonel destek sunan ekibimiz, aklınıza takılan soru işaretlerini hızlıca gideriyor. Ayrıca uygulanması gereken prosedürleri yakından bilen ekibimiz, kapsamlı bir şekilde çalışarak kusursuz bir süreç geçirmenize katkıda bulunuyor.

Alanında tecrübe sahibi olan profesyonel çalışanlarımız, bu sayede taşımacılıkta sıkça yaşanan sorunları biliyor ve bunlara göre hareket ediyor. Potansiyel problemleri tespit ederek ortadan kaldırıyoruz. Böylelikle süreç esnasında sorun yaşama olasılığını en aza indiriyoruz. Hızlı bir biçimde çalışan ekibimiz, mal ve hizmet üretiminde gecikme yaşamanızı önlüyor. Bir an önce yeni ofisinize geçiş yapmanızı sağlayarak kaldığınız yerden çalışmalarınızı sürdürmenizi destekliyoruz.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Ücretleri Nakliye FiyatlarıAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatları
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı900 – 1200 TL Arası500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1300 – 1500 TL Arası500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1600 – 1800 TL Arası500 TL
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı2000 – 3000 TL Arası500 TL