Asansörlü Taşımacılık

Hizmetlerimiz dahilinde yer verdiğimiz asansör kiralama ile birlikte Yenimahalle aktif sistemlerimizden faydalanmanıza olanak tanıyoruz.Ankara Asansörlü taşımacılık sürecinde devreye aldığımız sistemlerimizi kiralayabilirsiniz. Özellikle yük asansörünün bulunmadığı binalar açısından önem teşkil eden sistemlerimiz, sürecin aksamadan devam etmesini sağlıyor. Aynı zamanda buna ek olarak güvenliğin sağlanmasına da yardımcı olan sistemlerimiz, çok yönlü faydalar sunuyor.

Eğer taşınmayı planladığınız daire ya da iş yeri yük asansörünün bulunmadığı bir yapı içerisinde ise eşyaları taşırken zorlanabilirsiniz. Ayrıca dar merdivenler üzerinden eşya taşımak, ne yazık ki çarpma ve sürtme gibi tehlikelere davetiye çıkarıyor. Yenimahalle aktif asansör sistemini tercih ederek bu tehlikelerden kurtulabilirsiniz. Uygun dış mekan noktasına kuracağınız sistem ile birlikte eşyalarınızı dış ortamdan aktarma şansı elde etmeniz mümkün.

Yenimahalle Asansörlü Nakliyat

Yenimahalle Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Taşımacılık Yenilikçi ve Teknolojik

Asansör kiralama hizmetimiz çerçevesinde yararlanabileceğimiz sistemimiz yenilikçi olduğu gibi aynı zamanda teknolojik olmayı da başarıyor. Üstelik aynı anda birden fazla parçanın taşınmasına imkan tanıyan geniş hacim desteği, sürecin hızlıca tamamlanmasına da katkıda bulunuyor. Böylelikle zaman kaybı olmaksızın yeni evinize veya iş yerinize geçiş yapabilirsiniz.

Nakliyat sürecinde zaman kaybının yaşanması, ne yazık ki birden fazla problemi beraberinde getirebiliyor. Gündelik hayattan çok daha uzun süreli kopmanıza yol açabilen bu durum, böylelikle stresli bir süreç yaşamanıza kaynaklık ediyor. Üstelik iş hayatınızı dahi olumsuz yönde etkileyen zaman kaybı, maddi olarak zarara uğramanıza yol açabilir. Tüm bu etkilerin yaşanmaması açısından zaman yönetimine dikkat etmeniz gerekiyor.

Hepsi ve Daha Fazlası Sizi Bekliyor

Yenimahalle Nakliyat olarak her daim çok yönlü hizmet anlayışını benimsiyoruz. Bu çerçevede asansör kiralama desteğine ek olarak daha birçok konuda profesyonel hizmetimiz bulunuyor. Ankara Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşıma, asansörlü taşımacılık, nakliyat ambalajlama ve şehir içi nakliye hizmetlerimiz dahilinde yer alıyor.

%100 müşteri memnuniyeti sunmaya son derece önem veriyoruz. Asansör kiralamadan önce ve Yenimahalle aktif sistemlerimizi kullanma esnasında en iyi desteği sunuyoruz. Ayrıca sıkı bir şekilde çalışmaya özen gösteriyoruz. Bahsi geçen tüm hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve asansör kiralama işlemlerini başlatmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Ücretleri Nakliye FiyatlarıAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatları
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı900 – 1200 TL Arası500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1300 – 1500 TL Arası500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1600 – 1800 TL Arası500 TL
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı2000 – 3000 TL Arası500 TL