Evden Eve Nakliyat

 

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Yeni iş imkanları, eğitim fırsatları ya da farklı sosyal olanaklar, ev değiştirmeye yol açabiliyor. Bu noktada devreye giren evden eve nakliyat hizmetimiz, güvenli ve hızlı olacak şekilde yeni evinize geçiş yapmanızı sağlıyor. Yenimahalle Nakliyat olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaya son derece önem veriyoruz. Bu çerçevede diğer hizmetlerimizde olduğu gibi evden eve nakliyat hizmetimizde de eşsiz bir süreç yaşamanızı sağlıyoruz.

Belirttiğiniz tarihte evinize gelen uzman ekibimiz, taşınacak olan eşyalar adına envanter listesi oluşturuyor. Akabinde paketleme ve ambalajlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Uygun aracımıza aktardığımız eşyalarınızı sarsıntı gibi etkilerden koruyarak belirttiğiniz adrese naklediyoruz.

Profesyonel Ambalajlama Desteği

Taşınacak olan eşyalarınızı havalı ambalaj kağıdı gibi özel malzemeler neticesinde paketleyerek dış etkenlere karşı çok daha korunaklı bir hale getiriyoruz. Çarpma ya da sürtme gibi etkilere karşı korunan parçalar, stres yaşanmaksızın taşınmanızı kolaylaştırıyor. Uygun araç seçimi hizmetimiz ise eşyalarınızın sayısına ve yapılarına uygun bir araç ile yeni evinize geçiş yapmanızı mümkün hale geliyor.

Evden eve nakliyat sürecinde önem teşkil eden araç seçimi, eşyalara uygun bir şekilde gerçekleştirilerek gelişmiş güvenlik önlemleri alınmasını kolaylaştırıyor. Araç içerisinde korunaklı bir şekilde konumlandırdığımız eşyalarınızı güvenli bir biçimde naklediyoruz. Üstelik hizmetlerimiz arasında yer alan sigortalı nakliyat ile ekstra güvenlik önlemine başvurmanızı da sağlıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Alanında Uzman Ekip Desteği

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Çalışanlarımız son derece profesyonel ve tecrübelidir. Taşımacılıkta sıkça yaşanan problemleri bilen uzman ekibimiz, potansiyel sorunları belirleyerek ortadan kaldırıyor. Bunun sonucunda ise çok daha sorunsuz bir süreç oluşturmamız mümkün hale geliyor. Eşyalarınızı evinizden alan ve yenilikçi araç filomuz ile yeni adresinize aktaran ekibimiz, bu esnada diğer hizmetlerimizden de faydalanmanıza imkan tanıyor. Bunların arasında asansörlü taşımacılık, sigortalı nakliyat ve ofis taşımacılığı gibi oldukça önemli hizmetler bulunuyor.

Evden eve nakliyat sürecini hızlı bir şekilde sona erdirmeye dikkat ediyoruz. Taşımacılıkta zaman kaybı yaşamak, ne yazık ki maddi ve manevi yönlerden zor bir durum yaşamanıza neden olabilir. Gündelik hayattan uzak kalarak stres yaşayabilir, iş hayatından geride kalarak maddi kayıp ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Ücretleri Nakliye FiyatlarıAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatları
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı900 – 1200 TL Arası500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1300 – 1500 TL Arası500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1600 – 1800 TL Arası500 TL
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı2000 – 3000 TL Arası500 TL