Güdül Nakliyat

Hayatta herhangi bir nedenden dolayı evimizi değiştirmemiz gerekli olabilmektedir. Bu durumda bazen şehir içi değişimlere ihtiyacımız olur bazen de şehir değiştirmek durumunda kalabiliriz. Bu zamanlarda eşyalarımızı en iyi koşullar altında taşımayı istemek en doğal haklarımızdan biridir. Kimse bin bir emek vererek zorluklar altında çalışarak satın aldığı eşyalarının hasar alıp kötü görünmesini ya da kullanılamayacak hale gelmesini istemez. Bu tür kötü olayların başınıza gelmesini engellemek adına kurumsal firmamızdan Güdül nakliyat hizmeti satın almanız yeterli olacaktır.
Sahip olduğumuz uzun yıllara dayalı olan nakliye alanındaki tecrübelerimiz tüm hizmet alanlarımıza yansımış durumdadır. Piyasada bulunan her türlü nakliye hizmeti ihtiyacınızı firmamızdan piyasanın en iyisi şekilde karşılayabileceğinizi bilmelisiniz. Firmamızın dikkatli olduğu konulardan biri de çalışan seçimi konusu ile ilgilidir. Çalışanlarımızın güler yüzlü, saygılı ve işini çok seven bireyler olmasına ve alanında çok fazla tecrübe sahibi olmasına büyük özen gösterdiğimizi bilerek onlara güven duymalısınız.
Eşyalarınız firmamız tarafından kesinlikle %100 güvence altına alınmış bir biçimde birbirinden farklı çeşitlerde sigorta imkanları ile iki nokta arasında taşınmaktadır.

Güdül Nakliye Hizmetlerimiz

Güdül nakliyat hizmetlerimiz her biri kendi alanında tecrübeli ve özenle seçilmiş çalışanlarımız tarafından oluşturulmuş ekipler halinde işlem imkanı sunmaktadır. Firmamızın sunduğu hizmetler sayesinde eşyalarınızın paketlenmesinden diğer evde paket açılımının yapılmasına kadar her türlü işlem konusunda sizlere destek sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.
Bize ulaşmak için Güdül nakliyat iletişim bölümüne tıklayarak burada bulunan iletişim bilgilerimizden kendiniz için uygun olanını seçip ulaşabilirsiniz. En sağlıklı şekilde iletişim kurabilmemiz için bizi 7/24 müsait olduğunuz herhangi bir zaman diliminde telefonla aramanızı rica ederiz. Bu sayede sekreter arkadaşlarımızdan hizmetlerimiz, işlemlerimizi nasıl gerçekleştirdiğimiz, bu alanda hangi çalışanlarımızın nasıl hizmet sağladığı ve fiyat bilgisi gibi konularda bilgi alabilirsiniz.
Ardından hemen işlem günü için müsait olduğunuz bir zaman dilimine randevu tarihinizi oluşturabilir ve satın almak istediğiniz eşya depolama, eşya paketleme gibi ek hizmetlerimizi belirtebilir ve buna göre bir planlama oluşturmamızı talep edebilirsiniz.
Güdül evden eve nakliyat hizmetlerimizin her birinde başından sonuna kadar sizleri en iyi koşullar altında yeni evinize ya da ofisinize taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Ücretleri Nakliye FiyatlarıAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatları
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı900 – 1200 TL Arası500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1300 – 1500 TL Arası500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1600 – 1800 TL Arası500 TL
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı2000 – 3000 TL Arası500 TL