Parça Eşya Nakliyat

 

Yenimahalle Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Nakliyat

Ankara Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı gibi süreçlerden ayrılan parça eşya nakliyat hizmetimiz, tekli bir eşyanın taşınması durumuna dayanıyor. Özellikle yazlık ya da buna benzer ikinci bir eve sahip kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen hizmetimiz neticesinde tek bir parça eşyanızı profesyonel bir şekilde taşıyoruz. Aynı şekilde şehir dışında öğrenim gören öğrenciler tarafından da sıkça tercih edilen hizmetimiz, hız ve güvenlik gibi önemli olan noktaları bir araya getiriyor.

Yenimahalle Nakliyat olarak %100 müşteri memnuniyeti sunmaya özen gösteriyoruz. Bunun adına sıkı bir şekilde çalışıyor, parça eşya taşıma esnasında gerekli güvenlik prosedürlerini uygulamaya dikkat ediyoruz. Böylelikle taşınması gereken parçanın güvenli ve hızlı olacak şekilde nakledilmesini mümkün hale getiriyoruz.

Parça Eşya Nakliyat Paketleme Desteğinden Yararlanın

Hizmetlerimiz dahilinde önemli bir yere sahip olan nakliyat ambalajlama desteği neticesinde taşınacak olan eşyanın korunaklı bir hale gelmesini sağlıyoruz. Çevresel etkiler adına kapsamlı bir şekilde koruma altına aldığımız eşyanızı uygun aracımız neticesinde naklediyoruz. Yenilikçi araç filomuz, yeni nesil teknolojiler ile donatılıyor. Bu sayede yeni nesil bir süreç oluşturmayı başarıyoruz.

Sürtme, çarpma ya da yolculuk esnasında oluşabilecek sarsıntı gibi etkiler adına yüksek oranda korunan eşyanız, planlanan zaman diliminde yeni adresine aktarılmış oluyor. Yenimahalle Nakliyat olarak zaman planlamasına son derece dikkat ediyoruz. Böylelikle zaman kaybı gibi sorunların önüne geçiyoruz. Hızlı ve güvenli bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz.

Uzman Ekibimiz İş Başında

yenimahalle-parca-esya-tasima

Yenimahalle Parça Eşya Taşıma

Alanında deneyim sahibi olan kişilerden oluşan ekibimiz, kapsamlı bir çalışma süreci oluşturuyor. Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi parça eşya taşıma esnasında da titiz bir şekilde çalışan ekibimiz, aynı zamanda süreçte sıklıkla yaşanan sorunları biliyor ve bunları ortadan kaldırıyor. Potansiyel problemlerden arınan süreç, çok daha mükemmel bir hale geliyor.

Parça eşya taşıma hizmetinin yanı sıra evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, sigortalı taşımacılık, asansör kiralama ve asansörlü taşımacılık gibi  Yenimahalle Nakliyatın hizmetleri de bulunuyor. Her daim ön planda tuttuğumuz müşteri memnuniyeti adına sizden gelen istekleri de göz önünde bulundurmayı ihmal etmiyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak ve parça eşya taşıma adına ayrıntılı bilgi sahibi olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Ücretleri Nakliye FiyatlarıAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatları
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı900 – 1200 TL Arası500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1300 – 1500 TL Arası500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1600 – 1800 TL Arası500 TL
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı2000 – 3000 TL Arası500 TL