Sigortalı Nakliyat

 

Yenimahalle Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Taşımacılık sektöründe oldukça önem teşkil eden sigortalı nakliyat, eşyaların kapsamlı bir şekilde güven altına alınmasını sağlıyor. Yenimahalle Nakliyat olarak diğer konularda olduğu gibi sigortalı nakliyat noktasında da profesyonel destek sunmayı ihmal etmiyoruz. Maddi kaybın telafi edilmesini mümkün hale getirerek zarara uğramanızı önleyen sigorta, profesyonel bir süreç yaşamanızı sağlıyor. Ayrıca eşyalarınızın sigorta kapsamına alındığını bilmeniz, çok daha rahat ve stressiz bir şekilde taşınmanıza yardımcı oluyor.

Hali hazırda sunmakta olduğumuz nakliyat ambalajlama ile eşyalarınızı güven altına alıyoruz. Sigorta desteğinin devreye girmesiyle birlikte güvenlik önlemlerini üst düzey bir seviyeye çıkarıyoruz. Maddi ve manevi yönlerden zarara uğramanızı büyük ölçüde önlüyor, rahatça taşınmanızı kolaylaştırıyoruz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Eşyalarınız Uzman Ekibimiz ile Taşınıyor

Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi sigortalı nakliyat sürecinde de eşyalarınız uzman ekip desteği ile taşınıyor. Taşımacılık sektöründe deneyim sahibi olan ekibimiz, süreçte yaşanabilecek sorunları biliyor ve bunlara göre adımlar atıyor. Potansiyel problemleri tespit ederek ortadan kaldıran profesyonel ekibimiz, bu sayede çok daha sorunsuz bir süreç yaşamanızı sağlıyor.

Taşıma sırasında devreye giren uygun araç seçimi ile birlikte eşyalarınızın sayısına ve yapısına en uygun olan aracımızı belirliyoruz. Böylelikle araç içerisinde en iyi şekilde konumlandırdığımız eşyalarınız, sarsıntı gibi etkilere karşı yüksek oranda korunarak taşınmış oluyor. Ayrıca nakliyat ambalajlama hizmetimiz çerçevesinde eşyalarınızı çevresel etkilere karşı koruyarak taşıyoruz. Çarpma ve sürtme gibi etkiler adına korunan eşyalarınız, güvenli bir şekilde aktarılıyor.

Diğer Hizmetlerimiz ile Çok Yönlü Bir Deneyim

Yenimahalle Nakliyat olarak hizmetlerimiz sadece sigortalı nakliyat ile sınırlı kalmıyor. Bunun yanı sıra Ankara evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, şehir içi nakliyat, asansör kiralama, şehirler arası nakliyat ve asansörlü taşımacılık gibi hizmetlerimiz de bulunuyor. Yeni bir eve taşınırken devreye giren Yenimahalle evden eve nakliyat desteğimiz neticesinde güvenli bir şekilde yeni adresinizde yaşamaya başlayabilirsiniz.

Ofis taşımacılığı ile birlikte yeni iş yerinize hızlıca geçiş yapmanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca asansör kiralayarak taşınma esnasında portatif asansör sistemlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizden hemen faydalanmak ve konu ile ilgili çok daha fazla bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Ücretleri Nakliye FiyatlarıAsansörlü Taşımacılık Ek Fiyatları
1+1 Eşya Taşıma Fiyatı900 – 1200 TL Arası500 TL
2+1 Eşya Taşıma Fiyatı1300 – 1500 TL Arası500 TL
3+1 Eşya Taşıma Fiyatı1600 – 1800 TL Arası500 TL
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı2000 – 3000 TL Arası500 TL